Tento tarif je určen těm, kteří chtějí ušetřit a přitom touží po internetovém připojení.

Rychlost stahování u tohoto tarifu je plně dostačující na klasickou kancelářskou práci od „surfování“ po e-mailovou komunikaci. Přípojka je zakončena UTP kabelem, takže zařízení připojené k internetu musí disponovat síťovou kartou.

Detailní podmínky naleznete zde.
 • NULOVÉ POŘIZOVACÍ NÁKLADY

  Platíte pouze měsíční paušál a všechny pořizovací náklady jsou zdarma. Žádné další jednorázové poplatky nejsou účtovány a žádné další investice nejsou třeba (přítomnost pevné telefonní linky není vyžadována).

 • PEVNÁ CENA A AUTOMATICKÉ NAVÝŠENÍ RYCHLOSTI
  Cena je trvale garantována bez skrytých poplatků a to po dobu minimálně 1 roku . Při zkvalitňování služeb automaticky navyšujeme rychlosti u stávajících tarifů.
 • BEZ JAKÉHOKOLIV OMEZENÍ

  Naše zákazníky neomezujeme žádnými pravidly využívání internetu a proto nejsou omezeni dobou nebo objemem stažených dat. Není aplikováno FUP – Fair User Policy .

 • KVALITNÍ PODPORA A FÉROVÝ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI
   Zakládáme si na snadno dostupné technické podpoře s osobním a férovým jednáním, která je připravena  každý den v týdnu řešit vaše požadavky. Nemusíte se bát, že se na naši linku nedovoláte nebo že budete platit za výjezdy technik.
 • SOUČÁSTÍ MĚSÍČNÍHO PAUŠÁLU JE:

  Kompletní zprovoznění (návštěvy technika, instalace včetně zařízení a kabeláže, nastavení na koncovém zařízení, aktivace služby)